2 yıl önce

American Gothic (2016)

Genel Bakış

American Gothic American Gothic 22 Haziran 2016 yılında yayınlanmıştır ve özellikle kadrosu ve karakterlerinden dolayı oldukça beğenilmiştir. Gizem, suç türündeki dizi 1 sezon sürmüştür. Dizinin konusuna gelince; Bostan'lı saygın bir aile ani bir ölümle babalarını kaybeder ve bu ölümün arkasındaki sebebi araştırmaya başlarlar. Ölüm sebebi araştırıldıkça kendilerini şok eden gerçeklerle karşılaşırlar. Aslında babaları bir seri katildir ve şimdiye kadar yaptığı tüm cinayetler gün yüzüne çıkar. Ayrıca katil de içlerindedir ve tüm aile için tehdit unsurudur. American Gothic izlerken birbiri ardına sıralanan olaylar sizi de içine çekecektir.

Bu dizi özeti Yapay Zeka dizipub yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Suç, Dram, Gizem
 • Ülke

  Amerika

 • Süre

  0 dk

 • Takipçi

  90

 • IMDb Puanı

  6.8 (4388 oy)

 • Yapım Yılı

  2016

American Gothic Adlı Yapımı İzleyenlere Öneriler

5 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@aysenrkok 5 yıl önce
Neden bu kadar az puan aldığını merak ettiğim,esrarengiz ve gerçekten izlettiren bir dizi
00
@emir3 5 yıl önce
Senaryodaki beklenmedik süprizler kendini merak ettirip izletiyo...
00
@suskun0139 5 yıl önce
abicim reamonn supergirl klibinden bilirim bu arkadaşı.. sonrasında banshee şimdi de american gothic vay be.. seviyorum senii...anlayan anlamıştır :)... [Devamını gör..]
abicim reamonn supergirl klibinden bilirim bu arkadaşı.. sonrasında banshee şimdi de american gothic vay be.. seviyorum senii...anlayan anlamıştır :)
00
@ememin7552395innj 5 yıl önce
kesinlikle cok güzel bir dizi diger bölümleride ekleyin lütfen.
00
@jocelyn 5 yıl önce
Güzel başladı. Oyuncu seçimleri çok çok başarılı. En iyi tanıdığım The Blacklist den. Süpriz olsun söylemeyeyim kim olduğunu. Akıcı gidecek gibi duruy... [Devamını gör..]
Güzel başladı. Oyuncu seçimleri çok çok başarılı. En iyi tanıdığım The Blacklist den. Süpriz olsun söylemeyeyim kim olduğunu. Akıcı gidecek gibi duruyor. Güncel arayanlara tavsiyem.
00
American Gothic