3 yıl önce

24: Live Another Day (2014)

Genel Bakış

İzleyenlere farklı bir deneyim sunan 24: Live Another Day dizisi, Jack Bauer adlı karakterin ajan olarak çalıştığı Terörle Mücadele Birimi içerisinde teröristlerle verdiği mücadeleyi konu edinmektedir. Teröristlerle olan bu savaşında ona eşlik eden ekip arkadaşları da bulunmakta. 24: Live Another Day izlerken alıştığınız dizilerin zaman algısından sıyrılmaya hazır olmalısınız. Çünkü bu dizi, gerçek zamanla eşgüdümlü işliyor. Bu doğrultuda her sezon yirmi dört bölümden oluşarak bir günü anlatırken, dizinin her bölümü de bir saat içerisinde olan maceraları konu ediniyor.

Bu dizi özeti Yapay Zeka dizipub yapay zekası tarafından otomatik olarak oluşturuldu.
Türü: Suç, Dram, Aksiyon
 • Ülke

  Diğer

 • Süre

  0 dk

 • Takipçi

  88

 • IMDb Puanı

  8.3 (44134 oy)

 • Yapım Yılı

  2014

Fragman
Fragman Official Trailer

Fragman

24: Live Another Day Adlı Yapımı İzleyenlere Öneriler

7 YORUM
Yorum yapabilmek için üye olmalısın. Küfür, Hakaret, Spoiler veren yorumlar silinir/banlanır.
@castiellllo 4 yıl önce
24'ü izlemediği için izlemekte tereddüt edenler varsa etmesinler, ben bu dizi kısa olduğu için başlayıp daha sonra 24 izlemiştim. Gerçekten harika <... [Devamını gör..]
24'ü izlemediği için izlemekte tereddüt edenler varsa etmesinler, ben bu dizi kısa olduğu için başlayıp daha sonra 24 izlemiştim. Gerçekten harika <3
00
@gelmemeyegittik 6 yıl önce
Yeni sezonda Jack Bauer olmayacak diyolar eğer o olmazsa dizi biter yani o olmak zorunda onun dışında en sevdiğim aksiyon dizisidir.
00
@Ziyaretçi 6 yıl önce
Bu dizi çok güzel fakat internette okudum 2.sezonun olma ihtimali çok az çünkü Kiefer Sutherland bu dizide daha fazla oynamak istemediğini açıklamış. ... [Devamını gör..]
Bu dizi çok güzel fakat internette okudum 2.sezonun olma ihtimali çok az çünkü Kiefer Sutherland bu dizide daha fazla oynamak istemediğini açıklamış. Başlayabilirde tabi inşallah.
00
@ozlem18 7 yıl önce
24 çekildi... [Spoileri gör..]
24 çekildikten sonra, Kiefer Sutherland bir süre iyi bir yapımda görünmedi.( The Confession'u saymıyorum. ) Daha sonra Touch ile ortaya çıktı fakat çok başarılı olamadı. Bunun üzerine Fox ile yeni bir sezon çekmeye karar verdiler. Reytingler 24'ün ilk sezonları gibi şişkin olmasa da, Fox'un beklentilerini karşılamıştı.

24: Live Another Day, önceki 24 serisinden daha aksiyon dolu bir seri. Kiefer Sutherland'ın yaşlandığını fark edebiliyorsunuz ve eğer diziyi ilk sezonlarından beri takip ediyorsanız bu sizi de üzecektir :)

Tony Almeida görünüyor mu görünmüyor mu merak edenler varsa cevabını vereyim. Belki izleyerek öğrenmek istersiniz diyerek spolier içine alıyorum.

Tony Almeida yok. Fakat dizi bittikten sonra Tony Almeida ile ilgili bir klip yayınlandı internette. Hapishanede olduğunu görüyoruz.


Aksiyon arıyorsanız, mükemmel bir aksiyon. Önceki 24 sezonlarını izlemeniz şart değil anlamak için. Fakat izlerseniz senaryoya çok daha hakim olacağını söylemem gerek :)
00
@hasannnn 7 yıl önce
Yvonne Strahovski oynuyorsa izlenir ;)
00
@damlaevrn59 7 yıl önce
Kiefer Sutherland'ın oynadığı diziler genellikle muhteşem oluyor ;)
00
24: Live Another Day